Organizer kosmetyczny – ulubione kosmetyki zawsze pod ręką

Niektóre kosmetyki warto mieć zawsze przy sobie – w pracy i na uczelni, w delegacji i na wakacjach. Jednak przechowywanie dezodorantu, kremu czy pasty do zębów luzem w torbie to mało praktyczne rozwiązanie. Aby kosmetyki nie wydostały się z opakowania i można było łatwo je znaleźć, sięgnij po organizer kosmetyczny.

Wewnątrz saszetki znajdują się siatkowe przegródki, w których możesz umieścić podstawowe kosmetyki. W środku znajdziesz także haczyk umożliwiający zamocowanie na wieszaku do ręczników lub na półce. Organizer zapinany jest na zamek błyskawiczny, dzięki czemu zawartość nie wypadnie i nie pobrudzi walizki czy torebki. Płaska i miękka kosmetyczka podróżna nie zmniejszy drastycznie ilości wolnego miejsca w walizce, a pomieści wszystkie niezbędne akcesoria. Jeśli pasta lub krem „wyjdzie” z tubki, materiał saszetki możesz łatwo wyprać i wysuszyć.

Organizer na kosmetyki przyda Ci się podczas treningu na siłowni czy wypadu na basen. Wykorzystasz go również w domowej łazience – umieść w nim rzeczy, po które sięgasz codziennie i schowaj całość do szafki pod umywalką. Tym sposobem kosmetyki są łatwo dostępne, ale nie zagracają łazienki i nie wprowadzają chaosu do aranżacji.

Wymiary
Długość 26 cm
Szerokość 22 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.104 kg
Do pobrania