Organizer Tao - wszystko co najważniejsze w jednym miejscu

Organizery niezwykle ułatwiają nam życie. Utrzymują porządek, tam gdzie tego potrzebujemy, segregują drobne przedmioty a zarazem wyglądają bardzo estetycznie. W kuchni mamy wiele drobnych przedmiotów jak sztućce, szpatułki, przyprawy czy różnego rodzaju akcesoria do gotowania. Część z nich możemy pochować do szuflad, natomiast kiedy nie mamy już miejsca lub czegoś często używamy, dzięki organizerowi Tao możemy poukładać te rzeczy w przegródkach i cieszyć się porządkiem na blacie.

Drewno bambusowe jest bardzo popularnym materiałem w akcesoriach kuchennych i nie tylko. Drewno jest lekkie, odporne na wodę, gorącą parę ale przede wszystkim jest bardziej przyjazne dla środowiska niż inne drewna. Bambus bardzo szybko rośnie i jest łatwy w uprawie

Organizer posiada 3 większe przegródki i 4 mniejsze a całość ma wymiary 15,3x15,3x7,7 cm dzięki czemu nie zajmie dużo miejsca na blacie.

W ofercie na stronie brw.pl znajdziesz również inne przyborniki i akcesoria z serii Tao. Wybierz, te które najbardziej Ci odpowiadają i stwórz ciekawą aranżacje w kuchni z wykorzystaniem drewna bambusowego.

Wymiary
Długość 15,3 cm
Szerokość 15,3 cm
Wysokość 7,7 cm
Waga 0.41 kg
Do pobrania