Doniczka z betonu – rzeźba, która ożyła

Zielony kącik odpoczynkowy w Twoim domu da Ci odetchnąć, a rośliny, które w nim rosną, będą oczyszczać powietrze. Urządź go z klasą. Pomogą Ci w tym stylowy kwietnik lub regał, a także oryginalne osłonki na doniczki. Przysłonią one mało estetyczne doniczki przemysłowe, często wykonane z niskiej jakości plastiku. Twoje kwiaty w takich osłonkach spokojnie poczekają do wiosny na przesadzenie.

Przygotuj się na pytania o tę doniczkę z betonu. Na pewno będą nią zainteresowani inni hobbyści uprawy roślin i goście, kiedy pokażesz im swoją mini plantację. Betonowa doniczka została odlana ręcznie z wysokiej jakości, wytrzymałego i odpornego na uderzenia betonu architektonicznego. Posiada wymiary 19 x 23 x 22 cm. Uniwersalny szary kolor będzie pasował do każdego wnętrza i ładnie podbije żywą zieleń roślin. Pod spodem znajdują się ochronne podkładki, które zabezpieczą blat przed zarysowaniem.

”Rzeźba” będzie wyglądać najlepiej na podwyższeniu i w otoczeniu urządzonym minimalistycznie, oszczędnym w inne dekoracje. Koniecznie dobierz temu mężczyźnie właściwą, twarzową “fryzurę”. Pięknie będą w tej doniczce wyglądać różnokształtne i wzorzyste liście, w tym sanseweria, grubosz, aloes drzewiasty czy modna monstera.

Wymiary
Głębokość 22 cm
Szerokość 19 cm
Wysokość 23 cm
Waga 5.55 kg
Do pobrania