Osłonka Apollo – kubistyczna wersja klasyka

Jeden detal potrafi często zmienić wnętrze nie do poznania i sprawić, że nabierze ono wyrazistości. Wystarczy np. oryginalny, rzadko spotykany kwiat w odpowiedniej oprawie. Jeśli cenisz niebanalne aranżacje oraz nowoczesny design, umieść we wnętrzu osłonkę na kwiaty Apollo. Sprawi ona, że Twoja zadbana roślina zagra we wnętrzu pierwszoplanową rolę. Zwróci też uwagę na resztę domowej plantacji.

Ozdobna doniczka w kształcie głowy greckiego boga to idealny pomysł na dodatek dla osób odważnych i z poczuciem humoru. Wzór ten wykonany został z wysokiej jakości architektonicznego betonu, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Grubo ciosana, kanciasta głowa bohatera klasycznej mitologii została wystylizowana na nowoczesną, kubistyczną rzeźbę. Produkt jest ręcznie odlewany i lakierowany – każda sztuka jest nieco inna i mogą występować niewielkie różnice, ale nie wpływa to na jego jakość. W dnie znajdują się podkładki, które ochronią powierzchnię biurka czy komody przed zarysowaniem.

Czarna osłonka z metalicznym wykończeniem ma wymiary 19 x 25 x 22 cm i waży ponad pięć i pół kilograma, dzięki czemu pozostaje stabilna. Świetnie nadaje się do takich roślin jak filodendron, zamiokulkas czy wężownica.

Średnica wewnętrzna doniczki wynosi 14 cm. Aby Kwiat nie dostawał zbyt dużej ilosci wody koniecznie włóż go w osłonce o takiej średnicy.

Wymiary
Głębokość 22 cm
Szerokość 19 cm
Wysokość 22 cm
Do pobrania