Osłonka Apollo - zrób fryzurę greckiemu bogu piękna

Nic nie zdobi wnętrza tak, jak domowa plantacja kwiatów w odpowiedniej oprawie. Rozłożysta, bujna roślina doniczkowa o oryginalnych liściach lub kolorze sprawi, że wnętrze nabierze ciepła i wyrazistości. Jeśli doceniasz nietuzinkowe, nowoczesne wzornictwo, umieść w widocznym miejscu osłonkę Apollo wraz z pasującym do niej kwiatem. Ustaw ją najlepiej na podwyższeniu, np. na stole czy komodzie. Apollo w wersji z zielonymi włosami będzie pierwszoplanową gwiazdą salonu czy sypialni. Zwróci też uwagę domowników i gości na resztę Twojej domowej plantacji.

Kanciasta, dekoracyjna doniczka w kształcie głowy boga piękna to świetne rozwiązanie do wnętrza dla osób z wyobraźnią i poczuciem humoru.Produkt ten został odlany ręcznie z masywnego betonu architektonicznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Jest też lakierowany ręcznie, stąd niewielkie różnice w wyglądzie poszczególnych egzemplarzy. Nie są one jednak wadą w produkcji. Klasyczny bohater mitologii został przedstawiony w nowoczesny sposób. W dnie tej wyjątkowej rzeźby znajdują się podkładki, które zabezpieczą powierzchnię mebla przed zarysowaniem.

Osłonka w miedzianym kolorze z metalicznym wykończeniem ma wymiary 19 x 25 x 22 cm i waży aż pięć i pół kilograma, dzięki czemu nie zostanie przypadkowo strącona. Doskonale przyjmą się w niej takie rośliny jak np. sanseweria, zamiokulkas czy fikus Benjamina. Apollo zyska w ten sposób niebanalną, zieloną fryzurę.

Średnica wewnętrzna doniczki wynosi 14 cm. Aby Kwiat nie dostawał zbyt dużej ilosci wody koniecznie włóż go w osłonce o takiej średnicy.

Wymiary
Głębokość 22 cm
Szerokość 19 cm
Wysokość 22 cm
Waga 4.7 kg
Do pobrania