Osłonka Apollo – sztuka nowoczesna w Twoim domu

Masz dobrą rękę do roślin, posiadasz ich coraz więcej, ale brakuje Ci pomysłu, jak wyeksponować ich piękno? Zielony kącik w mieszkaniu pomogą Ci zorganizować niewysokie regały, kwietniki, a także dekoracyjne osłonki na kwiaty, które przysłonią tzw. doniczki przemysłowe – najczęściej wykonane z mało estetycznego plastiku.

Takiej dekoracji będą zazdrościć Ci wszyscy domowi plantatorzy i amatorzy zieleni. Osłonka Apollo została wykonana ręcznie z najwyższej jakości betonu architektonicznego. Materiał ten wyróżnia się ciężkością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz trwałością. Lakier w kolorze miedzianym z metalicznym wykończeniem podkreśla kanty rzeźby i w interesujący sposób odbija światło. W dnie osłonki znajdują się zabezpieczające podkładki, które chronią powierzchnię mebla czy podłogi przed zarysowaniem.

Doniczka będzie prezentować się najlepiej, jeśli ustawisz ją na podwyższeniu i bez dodatkowych ozdób wokół. Komoda czy stolik w salonie będą odpowiednim miejscem. Weź też pod uwagę “fryzurę” Apollina – stylowo będzie wyglądać sanseweria, zamiokulkas i wysokie, mocniej rozbudowane kaktusy.

Średnica wewnętrzna doniczki wynosi 12 cm. Aby Kwiat nie dostawał zbyt dużej ilosci wody koniecznie włóż go w osłonce o takiej średnicy.