Osłonka Apollo – betonowa dekoracja dla Twoich kwiatów

Jeśli masz tzw. rękę do kwiatów, na pewno każdy kolejny sprawia Ci radość. Z czasem jednak w domowej plantacji zaczyna brakować miejsca. Zielony kącik w mieszkaniu pomogą Ci urządzić regał z kilkoma półeczkami, stylowy kwietnik, a także ozdobne osłonki na doniczki. Zasłonią one doniczki przemysłowe, często wykonane z mało estetycznego plastiku niskiej jakości. Jeśli chwilowo nie możesz ich przesadzić (bo nie każda pora jest dobra), taka osłonka tymczasowo rozwiąże problem.

O tą ozdobę na pewno będą pytać Twoi goście i botanicy-hobbyści, kiedy pokażesz im swoje zbiory. Osłonka Apollo została odlana ręcznie z wysokiej jakości, wytrzymałego i odpornego na uderzenia betonu architektonicznego.. Posiada wymiary 18 x 23 x 19 cm. Matowy lakier w biało-szarym kolorze podkreśla kanty rzeźby. Pod spodem przyklejono ochronne podkładki, które zabezpieczą powierzchnię mebla uszkodzeniem.

Doniczka będzie wyglądać najlepiej na podwyższeniu i z odpowiednimi kwiatami w środku. Stylowo będzie w niej wyglądać sanseweria, grubosz, aloes drzewiasty czy, wyjątkowo łatwy w uprawie, zamiokulkas.

Średnica wewnętrzna doniczki wynosi 12 cm. Aby Kwiat nie dostawał zbyt dużej ilosci wody koniecznie włóż go w osłonce o takiej średnicy.

Wymiary
Głębokość 19 cm
Szerokość 17 cm
Wysokość 20 cm
Do pobrania