Osłonka Bent – dodaj nowoczesności swoim wnętrzom

Cementowa osłonka Bent to typowo nowoczesny dodatek do wnętrz. Może również stać na balkonie lub tarasie, na werandzie w domku na działce. Ma prosty, ciekawy design, który będzie pasować do aranżacji w stylu nowoczesnym, loftowym, industrialnym i minimalistycznym. Świetnie komponuje się z zieloną roślinnością, szczególnie jeśli postawisz kilka takich doniczek w pokoju. Może być ozdobą salonu, biura, punktów usługowych. Jest wytrzymała i odporna. Osłonka Bent pasuje także do innych nowoczesnych dodatków np. z elementami metalowymi.

Osłonka Bent została wykonana z cementu. Ma kształt cylindra, który na całej powierzchni pokryty jest pionowymi żłobieniami. Ta dyskretna dekoracja sprawia, że całość wygląda nowocześnie i z klasą. Kolor osłonki – szary. Wymiary wynoszą: 14 × 14 × 15 cm.

Szara osłonka będzie świetnie pasować do różnych kolorów wystroju: bieli, czerni, szarości, żywych barw i pasteli, a także do drewna i metalu. Można dobrać kilka takich samych doniczek, żeby wszystkie domowe kwiaty umieścić właśnie w nich.

Wymiary
Długość 14 cm
Średnica 14 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.99 kg
Do pobrania