Pachnąca saszetka do torby sportowej Cool Fresh – świeży sposób na brzydkie zapachy

Przykry zapach wydobywający się z torby treningowej? Najlepiej wrzuć ją do prania od razu po powrocie z siłowni. Jednak nie zawsze masz na to czas i warunki, w dodatku częste pranie mogłoby zniszczyć torbę. Polecamy więc szybkie rozwiązanie „aromatycznego” problemu, jakim jest pachnąca saszetka do torby sportowej Cool Fresh.

Dezodorująca saszetka nie tylko przepędzi z torby nieprzyjemne wonie, ale również odświeży jej wnętrze i pozostawi słodki kwiatowy bukiet. Materiał torby nie przejdzie już zapachem przepoconego stroju sportowego, butów czy rakiet tenisowych. Pachnąca saszetka w niczym nie przeszkadza – jest niewielka i płaska, więc możesz ją umieścić w wewnętrznej kieszonce. Nie musisz w ogóle jej wyjmować, ciesz się ładnym aromatem przez cały czas.

Kwiatowa saszetka zapachowa do torby sportowej Cool Fresh to dobre rozwiązanie nie tylko dla osób aktywnych fizycznych. Czasami nieprzyjemna woń wydobywa się z nowej torebki damskiej, dawno nieużywanej walizki czy dziecięcego plecaka. Gdy zlikwidowanie przyczyny zapachu jest niemożliwe, wystarczy włożyć saszetkę i po problemie!

Wymiary
Długość 11,5 cm
Głębokość 0,3 cm
Pojemność 5,5 g
Szerokość 11,8 cm
Waga 0.005 kg
Do pobrania