Pachnąca saszetka do torby sportowej Juicy Fresh – miej świeży zapach zawsze przy sobie

Wyjeżdżasz w delegację, ale Twoja walizka przeszła stęchłym zapachem? A może z plecaka Twojego dziecka wydobywa się woń przepoconego stroju na w-f? To tylko niektóre sytuacje, w których przyda Ci się pachnąca saszetka do torby sportowej Juicy Fresh.

Każdą torbę możesz wyprać lub wyczyścić. Ale czy masz na to czas po każdym treningu czy podczas pakowania się na wyjazd? Saszetka rozwiązuje problem długofalowo – włóż ją do środka i… zapomnij o niej na jakiś czas. Niewielki pakiecik przypomni Ci o sobie za każdym razem, gdy otworzysz torbę czy walizkę. Zamiast brzydkiego zapachu potu czy stęchlizny powita Cię aromat soczystych owoców. Saszetka zapachowa do torby sportowej odświeża niczym dezodorant, ale w przeciwieństwie do kosmetyku, nie grozi zafarbowaniem materiału.

Dzięki swej skuteczności i łatwości użycia może towarzyszyć Ci zawsze i wszędzie – na treningu, podczas zajęć na uczelni, w pracy, na delegacji i na wakacjach. Pachnąca saszetka Juicy Fresh przyda się również dziecku, które uczęszcza do klubu sportowego lub często wyjeżdża na obozy harcerskie.

Wymiary
Waga 0.005 kg
Do pobrania