Pachnąca saszetka do torby sportowej Sport Fresh – zlikwiduj brzydki zapach po treningu

Prowadzisz aktywny tryb życia i chętnie wykorzystujesz swój karnet na siłownię? Tak trzymać! Ale czy nie masz problemu z niemiłym zapachem wydobywającym się z torby, w której nosisz strój na zmianę, obuwie i sprzęt treningowy? Jeśli tak, z pomocą przyjdzie Ci pachnąca saszetka do torby sportowej Sport Fresh.

Zapachowy pakiecik usunie przykry aromat pochodzący z przepoconej odzieży, butów czy mokrego ręcznika. Sprawdza się idealnie, gdy często używasz swojej torby, ale nie masz czasu jej wyprać. Saszetkę możesz wkładać jedynie w razie potrzeby, np. po intensywnym treningu lub po dłuższym czasie nieużywania torby. Jednak im dłużej pachnąca saszetka pozostanie wewnątrz, tym lepszy efekt odświeżenia – możesz więc w ogóle jej nie wyjmować. Środek dezodorujący pozostawi po sobie mocny drzewny aromat, kojarzący się ze świeżością i czystością.

Zapachowa saszetka do torby sportowej Sport Fresh przyda się nie tylko sportowcom. To świeże rozwiązanie przypadnie do gustu także uczniom i studentom, którzy nie stronią od zajęć wychowania fizycznego. Niewielka torebka umieszczona w plecaku skutecznie zapobiegnie rozprzestrzenianiu się zapachu stroju sportowego.

Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał inny