Panel boczny Sole – wykończenie na 6!

Tak jak składniki wymieszane ze sobą tworzą pyszne dania, tak odpowiednio zestawione ze sobą różnorodne szafki tworzą funkcjonalną kompozycję zabudowy kuchennej. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole jest tego doskonałym przykładem. To tutaj lakierowane fronty, zintegrowane uchwyty dopełniają ciekawe rozwiązania w standardzie: szuflady, ociekarki i kosze cargo.

W jaki sposób ukrywasz szpecące zakończenia szafek? Wieszasz obraz w dużej ramie by odwrócić uwagę? Już nie musisz tego robić! Panel boczny Sole do szafek górnych w ładny sposób zakończy zabudowę szafek.  Jego wybarwienie w kolorze frontów – biały połysk, dąb arlington i orzech lincolna, stworzy spójną aranżację. To dobry sposób na to, aby kuchnia zyskała elegancki wygląd.

Panel boczny o wymiarach 72x30 cm sprawdzi się w zabudowie szafek o standardowej wysokości 72 cm. Panel nie posiada uchwytu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Wysokość 72 cm
Waga 2.843 kg
Do pobrania