Pastylki do odkurzacza - by sprzątanie stało się przyjemnością!

W trakcie domowych porządków w Prowansji, tamtejsze kobiety dodają do wody kilka kropel czystego olejku lawendowego. Wszystko po to, by ich domy pachniały kwiatami i świeżością, zachwycając przy tym nieskazitelną czystością. By w czasie sprzątania wypełnić mieszkalne wnętrze oryginalnymi aromatami, wystarczy sięgnąć po pachnące pastylki do odkurzacza - produkty te sprawdzą się pod tym względem doskonale!

Pastylki stanowią niezawodny sposób nie tylko na porządek w domu, ale również na wypełnienie wnętrza przyjemnym zapachem. Wystarczy wciągnąć pastylkę na początku odkurzania rurą do odkurzacza, a zawarte w niej olejki eteryczne szybko rozejdą się po całym pomieszczeniu.


Niepowtarzalny zapach w całym domu

Delikatny zapach jaśminu, intensywna woń herbaciana, a może kojarzący się ze słoneczną Prowansją zapach lawendy? Wybierając dostępne w naszym sklepie pachnące pastylki, mieszkanie w przeciągu kilku chwil wypełni się miłym aromatem. W ten sposób odkurzanie nie będzie już zwykłym obowiązkiem, a idealnym połączeniem przyjemnego z pożytecznym!

Wymiary
Waga 0.01 kg
Do pobrania