Patelnia Practi Plus – praktyczna do każdej kuchni

Innowacyjna, wytrzymała i elegancka patelnia Practi Plus to doskonały wybór do każdej kuchni. Możesz zastosować ją na kuchence gazowej, elektrycznej, a nawet płycie indukcyjnej. Jej czterowarstwowa powłoka typu marble stone sprawia, że smażące się na niej dania nie przywierają i każdy obiad udaje się fantastycznie. Możesz przyrządzić na niej kotlety, rybę, placki ziemniaczane, racuchy i wiele innych ciekawych i smacznych dań. Patelnia Practi Plus wpisuje się w stylistykę kuchni we współczesnym stylu.

Patelnia Practi Plus wykonana została z aluminium. Ergonomiczna rączka jest z tworzywa sztucznego i pozwala na wygodne trzymanie patelni, ponieważ się nie nagrzewa. Patelnia jest odporna na zarysowania. Może smażyć do temperatury 220 stopni. Kolory – grafit, czarny. Średnica to 24 cm.

Ta nowoczesna patelnia to idealne uzupełnienie równie nowoczesnej kuchni, w której prym wiodą urządzenia i naczynia funkcjonalne nowej generacji i łatwe w obsłudze. Możesz dokupić również inne patelnie z tej serii.

Wymiary
Średnica 24 cm
Waga 0.903 kg
Do pobrania