Patelnia Practi Plus 26 cm – nowoczesność w twojej kuchni

Patelnia Practi Plus 26 cm to doskonały wybór do każdej kuchni. Można stosować ją przy każdej kuchence, gazowej, elektrycznej, indukcyjnej. Ma czterowarstwową powłokę typu marble stone, która pozwala na równomierne rozprowadzanie ciepła i zapobiega przywieraniu smażonych dań. Powłoka marble stone zabezpiecza patelnię także przed zarysowaniami. Patelnia Practi Plus dzięki smażeniu dań w stosunkowo niskiej temperaturze przyczynia się do zdrowszego trybu życia. Idealna do nowoczesnych kuchni. Jej design sprawdzi się także we wnętrzach loftowych i industrialnych.

Patelnia Practi Plus 26 cm jest zrobiona z aluminium tłoczonego na gorąco (typu forged). Ergonomiczna rączka z tworzywa sztucznego nie rozgrzewa się, co również ułatwia użytkowanie naczynia. Nie jest wskazane mycie patelni w zmywarce. Kolory – grafit, czarny. Średnica wynosi: 26 cm.

Do tej patelni najlepiej zaopatrzyć się w silikonowe lub drewniane akcesoria kuchenne, żeby jak najskuteczniej przedłużyć jej żywotność. Doskonale komponuje się z nowoczesnymi garnkami i naczyniami.

Wymiary
Średnica 26 cm
Waga 1.016 kg
Do pobrania