Patelnia Practi Plus z aluminium – idealna na obiad dla całej rodziny

Praktyczna, funkcjonalna i duża patelnia Practi Plus z aluminium to naczynie, które pomoże Ci w przyrządzaniu pysznych dań dla całej rodziny. Patelnia Practi Plus z aluminium ma czterowarstwową powłokę marble stone, dzięki której nie tylko jest odporna na zarysowania, ale także równomiernie się rozgrzewa i zapobiega przywieraniu dań do dna. Dużym plusem patelni jest również to, że pasuje do każdej kuchenki, elektrycznej, gazowej, ceramicznej i indukcyjnej. Sprawdza się w nowoczesnych kuchniach, w których króluje sprzęt nowej generacji, dbający nie tylko o doskonały smak potraw, ale i zdrowe odżywianie.

Patelnia Practi Plus jest zrobiona z aluminium typu forged, które lepiej przewodzi ciepło. Rączka z tworzywa sztucznego nie nagrzewa się, co ułatwia użytkowanie naczynia. Patelni nie powinno się myć w zmywarce i najlepiej używać do niej drewnianych lub silikonowych akcesoriów kuchennych. Kolory to grafit i czarny. Średnica wynosi: 28 cm.

Ta nowoczesna patelnia przyda się w każdej kuchni. Jeżeli lubisz smażone dania i często serwujesz je na obiad, możesz zastanowić się również nad nieco mniejszymi wersjami patelni Practi Plus.

Wymiary
Średnica 28 cm
Waga 1.18 kg
Do pobrania