Pędzel silikonowy Gerlach Natur – idealny do słodkich wypieków i soczystych mięs

Zwykła łyżka nie zastąpi pędzla kuchennego – w ten sposób nie da się równomiernie i dokładnie rozprowadzić polewy czekoladowej czy lukru. Nie używasz pędzla, bo zostawia włosie i łatwo farbuje? Daj szansę temu przydatnemu gadżetowi i wypróbuj pędzel silikonowy Gerlach Natur.

Jeśli uwielbiasz piec ciasta albo często przyrządzasz potrawy mięsne, pędzelek powinien zostać w Twojej kuchni na stałe. Silikonowa końcówka jest odporna na wysoką temperaturę, nie pochłania zapachów i nie ulega trwałemu zabrudzeniu. I co najważniejsze, nie gubi „włosów” na potrawie! Choć pędzelek silikonowy do smarowania ma typowo praktyczne zastosowanie, ten model będzie również ozdobą kuchni. Możesz go powiesić za otwór w rączce lub umieścić w ładnej puszce razem z innymi przyrządami z tej kolekcji. Dzięki wykorzystaniu drewna bukowego i czerni przybory Gerlach Natur wprowadzają do wnętrza ciepły akcent w nowoczesnym stylu.

Cukiernicy to potwierdzają – pędzelek silikonowy do ciasta to idealne rozwiązanie, gdyż nie przywiera do masy i nie deformuje jej. To praktyczne narzędzie sprawdzi się również w smarowaniu mięs marynatą, roztopionym masłem czy sosem. Za pomocą pędzelka możesz również natłuścić foremkę do pieczenia lub patelnię.

Wymiary
Długość 28 cm
Szerokość 7,5 cm
Waga 0.06 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Gerlach S.A.