Pędzel silikonowy Gerlach Natur – idealny do słodkich wypieków i soczystych mięs

Zwykła łyżka nie zastąpi pędzla kuchennego – w ten sposób nie da się równomiernie i dokładnie rozprowadzić polewy czekoladowej czy lukru. Nie używasz pędzla, bo zostawia włosie i łatwo farbuje? Daj szansę temu przydatnemu gadżetowi i wypróbuj pędzel silikonowy Gerlach Natur.

Jeśli uwielbiasz piec ciasta albo często przyrządzasz potrawy mięsne, pędzelek powinien zostać w Twojej kuchni na stałe. Silikonowa końcówka jest odporna na wysoką temperaturę, nie pochłania zapachów i nie ulega trwałemu zabrudzeniu. I co najważniejsze, nie gubi „włosów” na potrawie! Choć pędzelek silikonowy do smarowania ma typowo praktyczne zastosowanie, ten model będzie również ozdobą kuchni. Możesz go powiesić za otwór w rączce lub umieścić w ładnej puszce razem z innymi przyrządami z tej kolekcji. Dzięki wykorzystaniu drewna bukowego i czerni przybory Gerlach Natur wprowadzają do wnętrza ciepły akcent w nowoczesnym stylu.

Cukiernicy to potwierdzają – pędzelek silikonowy do ciasta to idealne rozwiązanie, gdyż nie przywiera do masy i nie deformuje jej. To praktyczne narzędzie sprawdzi się również w smarowaniu mięs marynatą, roztopionym masłem czy sosem. Za pomocą pędzelka możesz również natłuścić foremkę do pieczenia lub patelnię.

Gerlach Natur - wymiary
Waga 0.06 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Gerlach S.A.
Pozostałe informacje
Materiał drewno/silikon