Pęk kluczy z sercem – oryginalny element dekoracyjny

Dekoracja pęk kluczy z sercem to bardzo oryginalna i precyzyjnie wykonana ozdoba, która kojarzy się z dawnymi czasami. Przywodzi na myśl średniowiecze i kojarzące się z nim bitwy, turnieje rycerskie i zamki.

Jeśli lubisz nawiązania historyczne i nieoczywiste, oryginalne dodatki to koniecznie musisz wprowadzić ją do wystroju swojego ogrodu lub tarasu.

Rzeźbione klucze i dekoracyjna kłódka w kształcie serca umieszczone zostały na kółku. Możesz ulokować je nie tylko na zewnątrz, ale też we wnętrzu kuchni, pokoju lub przedpokoju. Klucze doskonale zaprezentują się na półce, komodzie lub regale, jak również zawieszone na ścianie lub drzwiach. W prosty sposób dodasz pomieszczeniu interesującego klimatu i uroku.

Pęk kluczy z sercem to także doskonały prezent dla osób, które cenią sobie oryginalne i niekonwencjonalne przedmioty. Będzie on idealnym podarunkiem dla nowożeńców, na urodziny lub na Walentynki.

Klucze dodadzą niepowtarzalnego charakteru, przyciągną uwagę i zaintrygują. Wybierz niebanalny dodatek, który wyróżni Twoją przestrzeń.

Wymiary
Szerokość 8 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania