Piekarnik Teka

Lasagne, zapiekane pulpety, aromatyczne ciasta i muffiny -  na samą myśl robisz się głodny? My też! Dlatego to dobry moment, żeby zaopatrzyć się w praktyczny i funkcjonalny piekarnik do zabudowy Teka. To dzięki niemu przygotujesz swoje ulubione potrawy i sprawdzisz nowe przepisy.

Piekarnik do zabudowy 60 cm wyposażony w sensorowy panel sterowania, wyświetlacz LED, ergonomiczne pokrętła sprawia, że jego obsługa jest bardzo łatwa. To pozwoli wybrać jedną z 9 funkcji grzania lub wybrać opcję automatyczną – szybkiego nagrzewania. Możesz cieszyć się zdrowym daniem, pełnym witamin i składników odżywczych. Prowadnice teleskopowe ułatwią montaż blaszek do pieczenia. Od nas otrzymujesz jedną głęboką blachę do pieczenia  (50 mm) oraz ruszt.

Po gotowaniu przyszedł czas na sprzątanie – łatwe utrzymanie czystości piekarnika inox zapewnia nie tylko ekologiczny system czyszczenia Hydro Clean, ale też zastosowane materiały – emalia łatwo czyszcząca i stal zabezpieczona przed odciskami palców.

Piekarnik o pojemności 70 L pozwoli upiec małe babeczki, ale też dużego indyka, zapiec danie w brytfance i upiec rybę – wszystko to, na co masz ochotę! Sprzęt łączy kolory inox oraz czarne szkło.

To wszystko dopełnia klasa energetyczna A+, dzięki której piekarnik Teka  zużywa o 20 % mniej energii niż standardowe piekarniki.

Wymiary
Głębokość 53,7+2,2 cm
Szerokość 59.5 cm
Wysokość 59.5 cm
Do pobrania