Piekarnik Teka

Jeżeli, tak jak my, lubisz gotować, lub wręcz przeciwnie – liczysz na łatwe i szybkie przepisy, z którymi poradzi sobie nawet amator gotowania, to piekarnik do zabudowy Teka sprawdzi się idealnie. Możesz w nim przyrządzić szybkie dania, gotować na parze, jak również piec ciasta.

Piekarnik do zabudowy 60 cm wyposażony w chowane, praktyczne  pokrętła sprawia, że jego obsługa jest bardzo łatwa. Do wyboru masz aż 8 różnych trybów pieczenia w zakresie temperatur 50-250*C oraz praktyczną funkcję – szybkiego, mechanicznego nagrzewania. Starasz się odżywiać zdrowo? Możesz cieszyć się zdrowym daniem, pełnym witamin i składników odżywczych. Wybierz funkcję gotowania na parze, w czym pomoże zestaw The Steam Box.

Po gotowaniu przyszedł czas na sprzątanie – łatwe utrzymanie czystości piekarnika inox zapewnia nie tylko system czyszczenia Hydro Clean PRO, ale też zastosowane materiały, np.  emalia łatwo czyszcząca.

Nie wiesz gdzie upiec indyka, rybę lub wstawić dużą brytfankę z żeberkami? Piekarnik o pojemności 70 L pozwoli podgrzać, zagotować i upiec wszystko to, na co masz ochotę! Sprzęt AGD w kolorze białym sprawdzi się w jasnej, skandynawskiej lub nowoczesnej zabudowie. W ofercie dostępna jest też ciemna wersja kolorystyczna.

To wszystko dopełnia klasa energetyczna A+, dzięki której piekarnik Teka  zużywa o 20 % mniej energii niż standardowe piekarniki.