Piekarnik Teka

Uwielbiamy gotować, ale rozumiemy tez innych, dla których to jest obowiązek, a nie przyjemność. Dlatego ze swojej strony polecamy praktyczny i funkcjonalny piekarnik do zabudowy Teka. Dzięki niemu nie tylko upieczesz ciasto czy mięso, ale tez przygotujesz warzywa na parze i aromatyczną rybę.

Piekarnik do zabudowy 60 cm jest wyposażony w sensorowy panel sterowania i ergonomiczne pokrętła. Do wyboru masz aż 9 funkcji grzania w zakresie temperatur 50-250*C. Jeżeli zależy Ci na zdrowych, niskokalorycznych posiłkach, to wybierz gotowanie parowe z zestawem The Steam Box, a chrupiące nuggetsy zrobisz za pomocą systemu SurroundTemp. W komplecie otrzymujesz głęboką blachę do pieczenia i ruszt.

Po gotowaniu przyszedł czas na sprzątanie – łatwe utrzymanie czystości piekarnika zapewnia nie tylko ekologiczny system czyszczenia Hydro Clean Eco, ale też zastosowane materiały, np.  emalia łatwo czyszcząca i stal zabezpieczona przed odciskami palców.

Piekarnik o pojemności 70 L sprawdzi się w wielu okolicznościach: przygotowywaniu wielu dań jednocześnie lub pieczeniu indyka. Jego jasne wybarwienie sprawdzi się w nowoczesnych, minimalistycznych i skandynawskich aranżach.

Klasa energetyczna A+ piekarnika Teka  sprawia, że sprzęt zużywa o 20 % mniej energii niż standardowe piekarniki.

Wymiary
Głębokość 53,7+2,2 cm
Szerokość 59.5 cm
Wysokość 59.5 cm
Do pobrania