Piekarnik STEAMBOX – do przygotowania zdrowej żywności

Piekarnik STEAMBOX to propozycja dla osób, które chcą jeść zdrowo i smacznie. Wraz z piekarnikiem otrzymujesz specjalny pojemnik do pieczenia na parze – można za jego pomocą szykować najbardziej soczyste potrawy z pełnym zachowaniem ich składników odżywczych oraz witamin. Piekarnik STEAMBOX ma także specjalną kratkę do gotowania ryb i warzyw.

Piekarnik STEAMBOX oferuje dziewięć różnych trybów grzania, co w połączeniu z 70-litrową pojemnością pozwala Ci na dowolne eksperymenty kulinarne i przygotowanie za jego pomocą praktycznie wszystkiego, co tylko chcesz. Jest to model przeznaczony do zabudowy, dzięki czemu wtopisz go w estetyczny sposób w istniejące umeblowanie kuchni – jego czarny kolor sprawia, że pasuje do niemal każdego stylu aranżacji wnętrz. Wymiary piekarnika to 595 × 595 × 537 mm.

Piekarnik do zabudowy 60 cm wyposażono w praktyczny system czyszczenia HydroClean PRO, co jeszcze bardziej ułatwia jego eksploatację. Kolejną zaletą jest energooszczędność – model STEAMBOX to klasa energetyczna A+.

Wymiary
Głębokość 53,7 cm
Szerokość 59,5 cm
Wysokość 59,5 cm
Do pobrania