Piekarnik MAESTRO PIZZA – do pizzy i nie tylko

Piekarnik MAESTRO PIZZA to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią samodzielnie przyrządzać różne potrawy. Ten model do zabudowy oferuje osiem trybów grzania, wybieranych przy pomocy nowoczesnej obsługi dotykowej Touch Control. Cechuje go duża pojemność – wynosi aż 70 litrów. Jak wskazuje na to sama jego nazwa, piekarnik MAESTRO PIZZA jest dedykowany miłośnikom tej włoskiej potrawy. Mamy tu specjalny program do pizzy, a wraz z urządzeń otrzymujesz specjalny kamień kordierytowy i szpatułę do niej. Dzięki temu każda pizza będzie perfekcyjnie chrupiąca i smaczna.

Piekarnik MAESTRO PIZZA umożliwia grzanie w temperaturze nawet 340°C. W żadnym przypadku nie pobiera jednak zbyt dużo energii – jego klasa energetyczna to A+, dzięki czemu możesz korzystać z niego codziennie, nie martwiąc się o wysokie rachunki za prąd. Zastosowano tu system SurroundTemp, odpowiadający za optymalne rozprowadzenie temperatury. Nie musisz także martwić się o czyszczenie – DualClean pozwoli na usunięcie zanieczyszczeń za pomocą pary, a mocniejsze zlikwidowane zostaną przy użyciu systemu pyrolitycznego.

Wymiary piekarnika MAESTRO PIZZA to 600 × 600 × 537 mm. Elegancki, czarny front pasuje do różnych aranżacji kuchni. Drzwiczki korzystają z mechanizmu Soft Close, który gwarantuje ciche, bezpieczne domykanie piekarnika.

Wymiary
Głębokość 55,9 cm
Szerokość 59,5 cm
Wysokość 59,5 cm
Do pobrania