Plafon Ajax – ponadczasowy styl

Plafon Ajax jest bardzo uniwersalnym, neutralnym sposobem na oświetlenie mieszkania. Pasuje do wielu pomieszczeń mieszkalnych, przedpokoju, pokoi, kuchni, jadalni, a także do sklepów, biur, poczekalni. Łatwo dopasować go do aranżacji, ponieważ ma prosty i ponadczasowy design. Dobrze komponuje się z wystrojem nowoczesnym, klasycznym, minimalistycznym i skandynawskim. Może stanowić dodatkowe oświetlenie na przykład w kuchni albo – w kilku egzemplarzach – posłużyć jako główne źródło światła w salonie. Sprawdza się także samodzielnie w niedużych lokalizacjach (przedpokój, korytarz).

Ajax został zrobiony z metalu i tworzywa sztucznego. Ma klasyczny, prostokątny kształt z łagodnie zaokrąglonymi rogami. Z boku widać metaliczne paski, które stanowią dyskretną dekorację. Źródłem oświetlenia jest wbudowany LED o mocy 27 W, emitujący białe światło o neutralnym zabarwieniu. Kolor plafonu to biel i srebro (paski z boku plafonu). Wymiary wynoszą: 43 × 43 × 6 cm.

Plafon Ajax to uniwersalne oświetlenie, sprawdzi się w białym i bardzo jasnym pomieszczeniu, doskonale wygląda również na ciemnym (czarny, grafitowy) tle. Pasuje do różnych mebli i dodatków.

Wymiary
Długość 43 cm
Szerokość 43 cm
Wysokość 6 cm
Waga 1.25 kg
Do pobrania