Plafon Almonte – kryształowe oświetlenie Twojego wnętrza

Jeśli żyrandol kojarzy Ci się głównie balowo i pałacowo – z oświetleniem, które nie nadaje się do „normalnego” mieszkania, czas rozprawić się z tym stereotypem. Dziś żyrandole często przybierają zupełnie inną formę, przyciągają oko domowników i gości, a jednocześnie wyglądają nowocześnie i nie zbierają kurzu. Inspirowany klasycznym żyrandolem plafon Almonte jest świetnym przykładem na to, jak ciekawe oświetlenie może zmienić charakter Twojego wnętrza.

Plafon Almonte docenią wszyscy ci, którzy lubią we wnętrzach styl glamour w nowoczesnym wydaniu. Kryształowy plafon wyróżnia się starannie wyrzeźbionymi kryształkami. Przepięknie odbijają one światło i dodają wnętrzu blasku. Dekoracyjne kryształy są zamocowane na solidnej stalowej podsufitce o średnicy 35 cm. Plafon o takiej średnicy zapewnia równomierne oświetlenie średniej wielkości pokojowi o standardowej wysokości.

Dekoracyjny plafon posiada zamontowaną lampę LED o barwie 3000K, dzięki czemu tworzy we wnętrzu przyjemną, zachęcającą do wypoczynku atmosferę. Plafon świetnie nadaje się zarówno do salonu, sypialni, jak i do przedpokoju czy garderoby. W każdym miejscu, dzięki swojej dekoracyjności, odegra znaczącą rolę dla pozostałego wystroju.

Wymiary
Średnica 35 cm
Wysokość 23 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo