Plafon Altra – kryształowa dekoracja wnętrza

Kryształy kojarzą się z luksusem i latami 80. Niegdyś niektórzy nawet kolekcjonowali zastawę stołową tego typu. Dziś kryształowe ozdoby i oświetlenie w nieco innym wydaniu uświetniają wnętrza w stylu nowoczesnym, glamour i paryskim. Są zestawiane najczęściej z modernistycznymi meblami, tworząc z nimi interesujący kontrast. Plafon Altra pomoże Ci podkreślić elegancję wnętrza.

Ta piękna lampa wykonana jest z metalu, szkła i starannie szlifowanych szkiełek w różnych wielkościach. Dekoracyjny plafon w kształcie kwadratu posiada błyszczące, chromowane wykończenie. Model najlepiej będzie pasować do salonu, przedpokoju, garderoby lub sypialni w eleganckim stylu.

Stylowa lampa naścienna jest przymocowana do kwadratowej podstawy za pomocą czterech śrub. Ze względu na swój rozmiar (36x36 cm oraz 12,5 cm wysokości), będzie świetnym oświetleniem w niewielkim metrażu.

Wykwintny plafon jest wyposażony w świetlówkę o mocy 18W i strumieniu światła 1440 lumenów, co odpowiada mocy ok. 100W tradycyjnej żarówki. Światło posiada neutralną, mlecznobiałą barwę 4000K. Altra ma klasę szczelności IP20, co oznacza ochronę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Altra - wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 12,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał metal/szkło/kryształ
Barwa światła biały neutralny
Max moc źródła światła 18W
Strumień światła 1440,0 lm
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata
Atuty produktu
produkt LED