Plafon Antila – zachwyca formą

Chromowany metal, szklane, mleczne klosze i akrylowe kryształy – to musi być lampa sufitowa Antila. Posiadający aż pięć źródeł światła model sprawdzi się w dużych przestrzeniach: pokoju dziennym, salonie, a także w restauracji czy hotelowym lobby. Niezależnie od wnętrza, ten model to gwarancja zadowolenia.

Wyposażony w aż pięć źródeł światła imponujący plafon Antila to wysokiej jakości model oświetlenia, który dopasujesz do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Lampa oświetli je i udekoruje dzięki stylowym kryształkom. Każde z pięciu źrodeł światła może emitować maksymalną moc 60W, co zapewnia naprawdę solidne oświetlenie pomieszczenia. Wystarczy dopasować odpowiednie żarówki o gwincie E27, najlepiej LED lub energooszczędne, i już można zapraszać gości. Spędzicie wspólnie wiele miłych chwil w świetle lampy Antila – model posiada 24-miesięczną gwarancję.

Precyzyjnie wykończona oprawa świetlna typu plafon została wyposażona w pilot zdalnego sterowania dekoracyjnymi diodami LED. Łatwo utrzymać ją w czystości, ale trudno przejść obok niej obojętnie. Niezależnie od tego, do jakiego wnętrza trafi – lampa Antila będzie zachwycać każdego.

Wymiary
Szerokość 70 cm
Wysokość 38 cm
Do pobrania