Plafon Antila – więcej niż oświetlenie

Nie dość, że wysokiej jakości, to również efektowna.Lampa sufitowa typu plafon Antila łączy w sobie wszystko, co najlepsze. Dopracowana, elegancka i przede wszystkim skuteczna lampa oświetli Twoje wnętrza, udekoruje je, zachwyci domowników i gości. Do domu, mieszkania, restauracji i hotelu – gdzie tylko zechcesz.

Potrzebujesz oświetlenia do dużej przestrzeni? Plafon sufitowy Antila to strzał w dziesiątkę: posiada aż sześć źrodeł światła, każde o maksymalnej mocy 60W i ma wymiary 82 centymetry na 40 centymetrów. Wykonana z chromowanego metalu (idealny do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz z meblami o lakierowanym wykończeniu), z białymi kloszami i dekoracją z akrylowych kryształków, a do tego dekoracyjny LED. Wystarczy, że dobierzesz żarówki o gwincie E27 i możesz cieszyć się kolejnym elementem wystroju wnętrza. Wybierając świetlówki energooszczędne lub LED będziesz się cieszyć również niskimi rachunkami za energię elektryczną.

Wybierz oprawę świetlną typu plafon do swojego domu i miejsca pracy. Lampa będzie działać skutecznie przez długi czas – posiada 24-miesięczną gwarancję, co pozwoli spędzić przy jej świetle wiele miłych chwil.

Wymiary
Szerokość 82 cm
Wysokość 40 cm
Waga 8.4 kg
Do pobrania