Plafon Arena - dyskretny i neutralny sposób na oświetlenie wnętrza

Plafon Arena sprawdzi się w niemal każdym wnętrzu domowym, we wszystkich pokojach, kuchni, przedpokoju, a poza domem – w biurach, sklepach, punktach usługowych, hotelach. Jest uniwersalny i stonowany kolorystycznie, dzięki czemu wpasuje się w tło wielu wnętrz, a wręcz idealny jest do aranżacji nowoczesnych, minimalistycznych i skandynawskich. Niezobowiązujący, dyskretny i praktyczny – tak w skrócie można scharakteryzować plafon Arena.

Plafon wykonano z tworzywa sztucznego. Jego prosty design jest także jego największym atutem. Ma kształt obręczy lub wąskiego cylindra z osłoną na światło. Źródłem światła są dwie żarówki o gwincie E27, przy czym warto dokupić do plafonu żarówki LED, dzięki którym zaoszczędzisz energię. Plafon Arena jest w szarym kolorze, a osłona światła jest biała. Wymiary to: 35 × 12 cm.

Szary plafon Arena pasuje do każdego rodzaju mebli i każdego koloru wystroju. Na pewno będzie się świetnie prezentować we wnętrzach urządzonych w różnych odcieniach szarości oraz w bieli.

Wymiary
Długość 45 cm
Głębokość 45 cm
Średnica 45 cm
Wysokość 11 cm
Waga 1.85 kg
Do pobrania