Plafon Burgundy - subtelny i oryginalny

Szukasz stylowego i subtelnego oświetlenia do swojego wnętrza? Plafon Burgundy wyróżnia się romantycznym dekorem wykonanym z czystych kryształów K5 oraz wysoką jakością materiałów. Opalizowane szkło zapewnia przyjemnie rozproszone światło. Całość lekko i finezyjnie.

Plafon posiada kształt koła o średnicy 30 cm. Powierzchnia plafonu została wykonana z opalizowanego szkła o mlecznej barwie, na którym znajduje się florystyczny wzór z kryształów i ozdobnych przetarć. Plafon podtrzymywany jest przez lekką metalową konstrukcję w kolorze satynowym.

Dwupłomienny plafon posiada oprawki przeznaczone do zamontowania żarówek o gwincie E27 i maksymalnej mocy 40 W. Dzięki temu lampa daje dużo światła i nadaje się jako samodzielne oświetlenie pomieszczenia. Klasa szczelności IP20 zabezpiecza plafon przed dostępem kurzu i zanieczyszczeń.

Romantyczny dekor i lekka budowa sprawiają, że plafon Burgundy prezentuje się bardzo stylowo i subtelnie. Lampa będzie świetnie prezentować się w sypialni, korytarzu lub łazience.

Wymiary
Średnica 30 cm
Wysokość 10 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.