Plafon Cabo -postaw na jakość!

Plafon Cabo to ultranowoczesna propozycja oświetlenia do Twojego wnętrza. Plafon wyróżnia się najwyższą jakością materiałów, które dzięki wysokiej odporności przez długi czas prezentują się równie atrakcyjnie, jak w dniu zakupu. Pięć punktów świetlnych emituje jasne i ciepłe światło, którym rozświetlisz swój dom lub biuro.

Oprawa plafonu Cabo została wykonana z połyskującej stali w chromowanym kolorze. Szklana tafla z ozdobnymi przetarciami stanowi dekoracyjne tło dla nowoczesnych oprawek z oświetleniem. Całość prezentuje się lekko i designersko, dzięki czemu plafon świetnie prezentować się będzie w nowoczesnych wnętrzach.

Zamontowane oświetlenie LED jest energooszczędne i przyjazne dla środowiska oraz budżetu. Pięciopłomienny plafon posiada wejście na żarówki typu GU10 o maksymalnej mocy światła 5W. Mocne światło zapewnia optymalne oświetlenie do pracy.

Oprawa Cabo wyróżnia się nowoczesnym designem, który równocześnie dyskretnie wtapia się w sufit. To dobry wybór do korytarza, dużych przestrzeni biurowych oraz sal konferencyjnych.

Wymiary
Długość 7 cm
Średnica 35 cm
Do pobrania