Plafon Cloud Mini – zapowiadamy świetlne zachmurzenie

Do Twojego domu wkrótce zawita nowy, mały “współlokator”? A może Twoja pociecha marzy o nowym wystroju swojego pokoju? Zacznij od podstaw – od plakatu na ścianę i ciekawej propozycji oświetlenia. Sama designerska lampa jest w stanie zmienić wiele. Z doświadczenia (własnego i Waszego) wiemy, że aranżacja wnętrza pokoju dziecięcego daje rodzicom mnóstwo radości.

Wprowadź do pokoju dziecięcego pobudzające barwy i kształty. Zdecyduj się na Plafon Cloud Mini w formie białej chmurki. Zamiast deszczu pada z niej dyskretne boczne światło. Lampa składa się z metalowego stelaża i tekstylnego abażura. Wyposażona została w dwie oprawki E27 z możliwością zainstalowania żarówek o maksymalnej mocy 60W każda.

Lampa da we wnętrzu boczne światło, które będzie praktyczne, a jednocześnie nie przeszkodzi dziecku spokojnie zasnąć. Biały plafon w kształcie chmurki ma wymiary 13 x 31 x 41 cm. Posiada klasę szczelności IP20, co oznacza, że jest chroniona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm. W ofercie BRW znajdziesz ten model również w niebieskim i różowym kolorze.

Wymiary
Długość 13 cm
Szerokość 31 cm
Wysokość 41 cm
Waga 0.71 kg
Do pobrania