Plafon Concrete Dream – odważny element wystroju wnętrz

Lubisz urządzać mieszkanie zgodnie z najnowszymi trendami? Hitem sezonu jest beton! Jeszcze do niedawna materiał ten można było spotkać jedynie na placu budowy, a dzisiaj pojawia się jako efektowny akcent w nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach. Jeśli pomieszczenie utrzymane w całości w stylu industrialnym jest dla Ciebie zbyt odważne, zacznij od małych elementów wyposażenia. Plafon Concrete Dream o wymiarze 10x10 cm jest idealną propozycją na początek przygody ze stylem loftowym.

Cenisz sobie elementy aranżacji, które wyróżniają się trwałością i wysoką jakością wykonania? Nowoczesny plafon jest wykonany z wyjątkowo solidnego materiału, czyli z betonu. Istnieje znikoma szansa, że uszkodzisz produkt podczas codziennego użytkowania.

Zaczynasz urządzanie mieszkania i zastanawiasz się, jak oddzielić strefę jadalną od wypoczynkowej? W tym celu wykorzystaj betonowy plafon. Gdy nastanie noc, strumień światła wyeksponuje blat stołu lub przestrzeń roboczą w kuchni, tym samym oddzielając jedną strefę od drugiej.

Do pobrania