Plafon Concrete Dream – architektoniczny beton w roli głównej

Zastanawiasz się, co zrobić, aby Twoja sypialnia stała się oazą spokoju i relaksu? Wystarczy, że wyposażysz się w plafon Concrete Dream, aby błogie sny nadchodziły znacznie szybciej. Dlaczego to takie proste? Oświetlenie punktowe, jakim jest niniejszy plafon, emituje strumień światła prostopadle w kierunku podłogi. Tym samym tworzy nastrojowy klimat, który odpręża zmysły i ułatwia zasypianie.

Lubisz spożywać posiłki w przytulnej, kameralnej atmosferze? Betonowy kinkiet jest wyposażony w moduł LED emitujący ciepłe światło o temperaturze barwowej 2700K. Kinkiet możesz zamontować centralnie nad stołem w jadalni lub w kuchni, aby urokliwy blask towarzyszył Ci podczas kulinarnych uczt i odkrywania nowych smaków.

Beton kojarzy Ci się z surowym wystrojem wnętrz? Nic bardziej mylnego! Nowoczesny plafon jest wykonany z betonu w kolorze białym. Taka kolorystyka sprawia, że beton nabiera przytulnego charakteru. Wykorzystaj dekoracje utrzymane w jasnych barwach, jeśli chcesz optycznie powiększyć przestrzeń w gabinecie lub w pokoju dziecka.

Concrete Dream - wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 10 cm
Średnica 10 cm
Wysokość 10 cm
Waga 2.05 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał beton
Typ gwintu GU10
Max moc źródła światła 6W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor biały