Plafon Concrete Dream – architektoniczny beton w roli głównej

Zastanawiasz się, co zrobić, aby Twoja sypialnia stała się oazą spokoju i relaksu? Wystarczy, że wyposażysz się w plafon Concrete Dream, aby błogie sny nadchodziły znacznie szybciej. Dlaczego to takie proste? Oświetlenie punktowe, jakim jest niniejszy plafon, emituje strumień światła prostopadle w kierunku podłogi. Tym samym tworzy nastrojowy klimat, który odpręża zmysły i ułatwia zasypianie.

Lubisz spożywać posiłki w przytulnej, kameralnej atmosferze? Betonowy kinkiet jest wyposażony w moduł LED emitujący ciepłe światło o temperaturze barwowej 2700K. Kinkiet możesz zamontować centralnie nad stołem w jadalni lub w kuchni, aby urokliwy blask towarzyszył Ci podczas kulinarnych uczt i odkrywania nowych smaków.

Beton kojarzy Ci się z surowym wystrojem wnętrz? Nic bardziej mylnego! Nowoczesny plafon jest wykonany z betonu w kolorze białym. Taka kolorystyka sprawia, że beton nabiera przytulnego charakteru. Wykorzystaj dekoracje utrzymane w jasnych barwach, jeśli chcesz optycznie powiększyć przestrzeń w gabinecie lub w pokoju dziecka.

Wymiary
Długość 10 cm
Średnica 10 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 10 cm
Waga 1.85 kg
Do pobrania