Plafon Conti – oryginalny czarny diament

Ta lampa, “oszlifowana” jak cenny kamień szlachetny, z pewnością będzie wyróżniać się w Twoim mieszkaniu lub biurze. Jej oszczędna w środkach, kanciasta forma jest jednocześnie jej jedynym zdobieniem. Plafon Conti będzie znakomitym dodatkiem do futurystycznego i nowoczesnego wnętrza. Sprawdzi się nie tylko w mieszkaniu, ale również w biurze.

Oświetlenie ma przestrzenny kształt zainspirowany pracą jubilera. Formą przypomina nieco oszlifowany kamień szlachetny. Futurystyczna lampa świetnie przyjmie się nie tylko w chłodnych wnętrzach w tym stylu. Będzie też dobrą propozycją do salonu lub sypialni skandynawskiej, gdzie szczególnie miło widziane są nietypowe formy oświetlenia.

Lampa sufitowa składa się z metalowego stelażu z kloszem obleczonym czarną tkaniną. Posiada ona cztery oprawki E27, do których należy wprawić żarówki o mocy max. 60W każda. Model ma wymiary: 11,5 cm długości oraz po 52 cm szerokości i wysokości. Na pewno zostanie więc dostrzeżony. Stworzy też wyrazisty kontrast z jasną ścianą. Czarny plafon ma klasę szczelności IP20. Oznacza to, że jego klosz chroni przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Długość 11,5 cm
Szerokość 52 cm
Wysokość 52 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting