Plafon Dani - nowoczesny plafon z dekoracją z kryształków

Nowoczesny design plafonu Dani to jego główny atut, który pozwala mu na dopasowanie się do współczesnych wnętrz. Plafon daje dużo światła, więc sprawdzi się też w całkiem sporych pomieszczeniach. W mieszkaniu możesz umieścić go w przedpokoju, kuchni, jadalni, sypialni, pokoju młodzieżowym. Pasuje do biura, punktu usługowego i hotelu. Najlepiej komponuje się z aranżacjami nowoczesnymi, ale całkiem nieźle sprawdzi się też w klasycznych i skandynawskich.

Plafon Dani wykonany został z tworzywa sztucznego i akrylowych kryształków. Ma okrągły kształt z dekorem pośrodku i bokach. Dekor z efektem iskierek (sparkle) stanowi prawdziwą ozdobę pomieszczenia po zapaleniu światła. Plafon ma wbudowany moduł LED o mocy 40 W. Posiada możliwość zmiany światła z białego zimnego na ciepły oraz opcję ściemniania. Do lampy dołączony jest pilot. Kolor plafonu – biały. Wymiary wynoszą: 50 × 9,5 cm.

Świetnie wygląda w ciemnych i jasnych aranżacjach w otoczeniu nowoczesnych mebli. Szczególnie ciekawie kontrastuje z ciemnym tłem. Do wyboru są jeszcze inne opcje kolorystyczne plafonu.

Wymiary
Średnica 50 cm
Wysokość 9 cm
Do pobrania