Plafon Darling – nowoczesny i minimalistyczny

Nowoczesność i minimalizm to pierwsze słowa, jakie nasuwają się na widok eleganckiego plafonu Darling. Jego stonowany design łatwo dopasować do zróżnicowanej kolorystyki i rozmaitych pomieszczeń. Możesz zamontować go w kuchni, jadalni, sypialni, pokoju młodzieżowym, przedpokoju. Pasuje też w biurach, sklepach i hotelach. Najlepiej zgra się z wystrojem nowoczesnym i minimalistycznym, ale pasuje też do klasyki, stylu skandynawskiego i eklektycznego. Podkreśla charakter pokoju, nie wpływając zasadniczo na aranżację.

Plafon Darling zrobiony został ze szkła i metalu. Ma cylindryczny kształt, który sprawdza się we wszystkich pomieszczeniach. Źródło światła zabezpieczone jest mleczną szybą, dzięki której blask łagodnie rozprasza się w pomieszczeniu. Do lampy należy dokupić trzy żarówki o gwincie E27. Warto wypróbować energooszczędne żarówki LED. Kolor plafonu – biały. Jego wymiary to: 45 × 7 cm.

Dobrze wygląda we wnętrzach minimalistycznych z przewagą bieli, sprawdzi się również w sypialni w stylu skandynawskim z dużą ilością drewna i jasnym wystrojem. Jest na tyle uniwersalny, że właściwie z każdym rodzajem mebli i kolorem będzie wyglądać dobrze.

Wymiary
Szerokość 45 cm
Wysokość 7 cm
Waga 4.2 kg
Do pobrania