Plafon Espresso – design dla wymagających

Nowoczesna lampa sufitowa z linii Espresso składa się z 4 niezależnych źródeł światła. W praktyce oznacza to, że strumień świetlny emitowany przez każde z nich może być skierowany w inną stronę. Ta funkcjonalność pozwoli Ci lepiej doświetlić ciemne kąty, jak również pobawić się trochę wystrojem. Manipulując kierunkiem padania światła, możesz podkreślić rangę ważnych obszarów lub wyeksponować urodę wybranych elementów.

Plafon Espresso to kompozycja złożona z 4 oprawek o sześciokątnym kształcie wykonanych z lakierowanej stali. Ich geometryczny kształt dobrze współgra z czarnym, klasycznym wybarwieniem. Sposób, w jaki te elementy zostały ze sobą połączone, budzi skojarzenia z plastrem miodu. Oprawki współpracują z żarówkami wyposażonymi w gwint typu G9 o mocy max. 48W.

Espresso to kolekcja opraw świetlnych stworzonych z myślą o osobach lubiących aranżacyjne eksperymenty z wykorzystaniem ciekawych form. Tworzą ją lampy wiszące i plafony o zróżnicowanej budowie. Występują one w trzech wersjach kolorystycznych: białej, szarej i czarnej. W celu osiągnięcia bardziej widowiskowego efektu możesz połączyć ten 4-płomienny plafon z innymi lampami pochodzącymi z tej serii.

Espresso - wymiary
Szerokość 44 cm
Wysokość 12 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Informacje techniczne

kolor: czarny

typ gwintu: G9

max moc źródła światła: 48W

ilość źródeł światła: 4

źródło światła w komplecie: tak

klasa szczelności (IP): 20

gwarancja (miesiące): 24

Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu G9
Max moc źródła światła 48W