Plafon Eye silver - stylowy i nowoczesny

Szukasz dodatkowego oświetlenia do nowoczesnego wnętrza? Plafon Eye silver to stylowa do nowoczesnego wnętrza. Plafon świetnie sprawdzi się jako punktowe oświetlenie nad modnym plakatem lub grafiką, dodatkowe światło nad kuchennym barkiem lub stylowy punkt świetlny w aranżacji z sufitem podwieszanym.

To, co wyróżnia plafon Eye silver to geometryczny kształt i nowoczesna kolorystyka. Podłużna i smukła tuba z metalu w kolorze szaro srebrnym posiada pojedynczą oprawkę na Plafon o 9,5 cm długości oraz 6 cm średnicy. Oświetlenie prezentuje się designersko i lekko.

Plafon Eye silver posiada pojedynczą oprawkę o typie gwintu GU10 z możliwością zamontowania żarówki o maksymalnej mocy światła 35 W. Zastosowana klasa szczelności IP20 chroni plafon przed kurzem i pyłem, znacznie wydłużając jego żywotność.

Plafon Eye silver świetnie prezentować się będzie we wnętrzach w stylu industrialnym, loftowym oraz minimalistycznym. Możesz zainstalować go jako pojedynczy punkt świetlny lub wykonać spójną aranżację z innymi modelami z serii Eye.

Wymiary
Średnica 6 cm
Wysokość 9,5 cm
Waga 0.26 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting