Plafon Galaxy — nowoczesny i oryginalny

Wybór odpowiedniej lampy to wbrew pozorom trudne zadanie. Należy bowiem zwrócić uwagę nie tylko na kwestie techniczne, ale także i estetyczne. Dla osób, które są zainteresowane zakupem plafonu, przygotowaliśmy specjalną propozycję — to plafon Galaxy. Estetyczna i niepowtarzalna lampa, która jest doskonałym wyborem do wnętrz designerskich, nowoczesnych, ale sprawdzi się także w niektórych klasycznych aranżacjach.

Plafon Galaxy wyróżnia się ciekawym projektem. Każdy z czterech punktów światła został umieszczony w kloszu o innym kształcie, przypominającym geometryczną bryłę. Tworzy do intrygujący efekt i sprawia, że lampa staje się prawdziwą ozdobą wnętrza.

Plafon posiada wspaniałe kolory — miedź i czerń. Doskonale ze sobą korespondują i zapewniają przepiękne efekty wizualne!

Lampa została wykonana z metalu. Posiada cztery źródła światła o maksymalnej mocy 60 W, które pozwolą oświetlić zarówno małe, jak i średnie pomieszczenie. Nieważne, czy będzie to salon, jadalnia, sypialnia, czy może korytarz. Wybór w tej kwestii należy wyłącznie do Ciebie.

Długość lampy wynosi 35 cm, z kolei jej szerokość — 60 cm.


Wymiary
Długość 35 cm
Szerokość 60 cm
Waga 2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting