Plafon Gap — minimalistyczne oświetlenie punktowe

Plafon Gap to oświetlenie punktowe wykonane z lakierowanego aluminium. Prezentuje się minimalistycznie i estetycznie. Przewodnim kolorem jest czerń — barwa uniwersalna, szykowna i nowoczesna. Możesz ją łączyć zarówno z jasnymi kolorami, jak i ciemnymi czy jaskrawymi.

Lampa posiada prostą, niewyróżniającą się formę. Odnajdzie się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego funkcji. Może to być salon czy gabinet, ale również kuchnia, jak i sypialnia.

Dwa źródła światła o maksymalnej mocy 35 W dobrze oświetlą niewielkie pomieszczenie lub posłużą. Lampa sprawdzi się zarówno jako jedyne źródło światła, jak i jedno z wielu lub dodatkowe oświetlenie w dużej przestrzeni. Możesz umieścić ją również w konkretnym miejscu, tak, by oświetlała np. stół jadalny czy kanapę wraz ze stolikiem kawowym.

Plafon zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Posiada zaledwie 11 cm szerokości oraz 10 cm wysokości. To dobre rozwiązanie również do ciasnych i niskich pomieszczeń, w których to zależy Ci na zaoszczędzeniu cennej przestrzeni.


Wymiary
Szerokość 11 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.32 kg
Do pobrania