Plafon Largo – oświetlenie przyszłości

Dom przyszłości powinien wyróżniać się innowacjami i fantastycznym designem. Zadbaj o każdy szczegół aranżacji, nie zapominając o wyborze najlepszego oświetlenia, które podkreśli jej styl. Nowoczesny plafon Largo to rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających. Sprawdź sam, jak doskonale wpisze się w Twoją wizję przyszłości.

Plafon Largo w minimalistycznym stylu składa się z dwóch pierścienie ustawione względem siebie asymetrycznie, podtrzymywanych przez półkoliście wygięte ramię. Mniejszy okrąg mieści się wewnątrz drugiego, tworząc ciekawy efekt dynamicznej formy. Designerskie oświetlenie stworzone zostało z wysokiej jakości metalu w srebrnym kolorze. Dzięki temu pasuje do kolorystyki każdego wnętrza i podkreśla jego nowoczesny, a przy tym elegancki charakter. Wbudowany moduł LED stanowi źródło białego, przyjaznego dla oczu światła. Chroni go akrylowa osłona. Lampa przymocowana jest do okrągłej podstawy znajdującej się na suficie.

Plafon Largo doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni lub kuchni. Będzie świetną ozdobą nowoczesnych wnętrz, jak i tych w klasycznym stylu.