Plafon Lobo – metalowa skrzynka w industrialnym stylu

Ta intrygująca szara skrzynka na pierwszy rzut oka może Cię zmylić! Czy Twoi goście domyślą się, że w jej wnętrzu kryje się praktyczne źródło światła? Nowoczesny i niebanalny plafon Lobo to propozycja dla osób, które dobrze czują się w pomieszczeniach w stylu industrialnym, a także dla miłośników nowoczesnego, futurystycznego designu. Plafon Lobo jest przy tym niezwykle uniwersalny - tylko od Ciebie zależy, gdzie zdecydujesz się go umieścić.

Oprawa natynkowa w kolorze szarym Lobo wykonana jest z najwyższej jakości aluminium, odpornego na zniszczenia i łatwego do utrzymania w czystości. Uniwersalny szary kolor sprawia, że nowoczesny plafon bez trudu dopasowuje się do wystroju niemal każdego wnętrza. Plafon Lobo możesz zamontować w kuchni, gabinecie czy przedpokoju. Ze względu na swoje niewielkie wymiary (10 x 10 x 10 cm) plafon znajdzie zastosowanie jako dodatkowe oświetlenie punktowe.

Sześcienny plafon z szarego aluminium posiada miejsce na jedną żarówkę z gwintem typu G9 o maksymalnej mocy źródła światła 40W. Żarówka nie znajduje się w komplecie, dobierzesz ją w kategorii „źródła światła”.

Wymiary
Długość 10 cm
Głębokość 10 cm
Średnica 10 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.488 kg
Do pobrania