Plafon Mette – nowoczesne i przytulne oświetlenie w Twoim domu

Wybór właściwego oświetlenia nigdy nie jest łatwy, zwłaszcza jeśli chcesz połączyć współczesny design z ciepłą i odprężającą atmosferą. Dlatego przychodzimy Ci z pomocą – oto wyjątkowa lampa sufitowa do nowoczesnych wnętrz, dzięki której łatwiej uzyskasz pożądany nastrój.

Plafon Mette składa się z drewnianych elementów wykonanych z olejowanego dębu oraz trzech tekstylnych kloszy w białym kolorze. Wszystko to powoduje, że lampa wnosi do pomieszczenia sporo przytulności – klosze delikatnie rozpraszają światło, zaś drewno wizualnie ociepla aranżację. Z kolei elementy wykonane z chromowanego metalu sprawiają, że plafon Mette pasuje do nowoczesnego wyposażenia i sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w lokalach komercyjnych (hotel, restauracja, biuro).

Z uwagi na formę plafonu lampę możesz zastosować także w „trudnych” wnętrzach – niskich i niewielkich. Dzięki dodatkowi drewna jest to doskonała lampa do salonu w stylu skandynawskim, choć sprawdzi się także w aranżacjach o minimalistycznym charakterze.