Plafon Mohito – nowoczesna elegancja

Jeśli rozglądasz się za elegancką, a zarazem stonowaną i minimalistyczną lampą, koniecznie zwróć uwagę na ten model. Plafon Mohito świetnie sprawdzi się przy aranżacji nowoczesnego i stylowego wnętrza.

Okrągły, metalowy abażur w białym kolorze ozdobiony jest kloszem ze szkła opalowego, który idealnie rozprasza światło w pomieszczeniu. Lampa sufitowa świeci jasno i intensywnie dzięki trzem żarówkom. Źródła światła nie zostały dołączone do zestawu - należy dokupić żarówki z gwintem typu E27 o maksymalnej mocy światła 60W.

Z uwagi na rozmiar lampy (38x13 cm), najlepiej będzie ona służyć Ci w niewielkiej garderobie, gabinecie lub pracowni. Ta elegancka lampa należy do kolekcji Mohito, w której można znaleźć dwie wersje oświetlenia: w wersji wiszącej i plafonach. Jeśli chcesz zaaranżować spójne stylistycznie wnętrze, sprawdź pozostałe modele w tej serii. Lampa posiada gwarancję na 24 miesiące i klasę szczelności IP20, co daje ochronę przed niewielkimi pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy do 1,25 cm.

Wymiary
Szerokość 38 cm
Wysokość 13 cm
Waga 4.657 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon