Plafon Nabro – jak ozdobna broszka

W minimalistycznych wnętrzach, których główną ozdobą jest czysta linia, załamania i kształty, ta lampa znakomicie się odnajdzie. Przy okazji będzie tam dyskretnym, lekko połyskującym detalem dekoracyjnym. Jeśli masz dom lub biuro w stylu minimalistycznym, wszelkie ozdobne akcenty powinny być dokładnie przemyślane. Uroku takim aranżacjom doda plafon Nabro. Jego lekko połyskująca powierzchnia i nietypowy, biżuteryjny kształt sprawią, że wnętrze zyska wyrazisty, ale nie krzykliwy charakter.

Dekoracyjny plafon Nabro będzie znakomity nie tylko w modernistycznych, współczesnych aranżacjach. Ze względu na swoją formę uzupełni też wnętrze inspirowane stylem glamour, vintage, art deco oraz paryskim.

Plafon z metalu i akrylu posiada wbudowany led o mocy max. 24W, który daje jasne światło o strumieniu 2500 lumenów (około 150W tradycyjnej żarówki). Ma ono mlecznobiałą, uniwersalną barwę 3500K. Dzięki tym parametrom i wymiarom (szerokość aż 75 cm) będzie idealna do przestronnego salonu, korytarza w domu lub do sporej sypialni. Nowoczesny plafon ma klasę szczelności IP20 – jego klosze chronią przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i większej niż 1,25 cm.

Wymiary
Długość 75 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 12 cm
Waga 1.67 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.