Plafon Ontaneda – eleganckie oświetlenie Twojej łazienki

Dobrze dobrany plafon nie zaburzy proporcji i nie zakłóci pozostałej aranżacji wnętrza. Oświetlenie tego typu jest świetnym pomysłem, jeśli pomieszczenie, które chcesz oświetlić, jest małe i niewysokie. Z tego względu, w mieszkaniu w bloku, szczególnie w łazience, sprawdzi się świetnie. Ze względu na mnogość kolorów, kształtów i stylów, model dla siebie znajdzie zarówno miłośnik vintage, jak i surowego minimalizmu. Lubisz jedno i drugie? Postaw na plafon Ontaneda, który łączy oba te style.

Okrągły plafon w srebrno-białym kolorze będzie wyglądać świetnie zarówno we wnętrzu inspirowanym latami 60. i 70., jak i w mieszkaniu zaaranżowanym ultranowocześnie, gdzie główną rolę gra stonowany kolor i minimalistyczny kształt. Nowoczesny plafon przeznaczony jest szczególnie do niewielkiej łazienki. Dzięki swojej dużej średnicy (32,5 cm) oświetli równomiernie i jasno całe pomieszczenie.

Model, poza przemyślanym designem, wyróżnia się też żywotnością żarówki LED (średnio 25000 godzin) oraz możliwością jej wymiany. Lampa daje w pomieszczeniu jasne, ciepłe i funkcjonalne światło.

Wymiary
Średnica 32,5 cm
Wysokość 7,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo