Plafon SMART WIFI ORBIS LED

Prezentowany plafon SMART WIFI ORbIS LED o mocy 28W i jasności 2400 Lumenów jest wyjątkowym źródłem światła, które oferuje wiele zalet. Jedną z nich jest łatwa i szybka instalacja, co sprawia, że idealnie nadaje się do zastosowań wewnętrznych, takich jak kuchnie, salony, pokoje dziecięce i pokoje do pracy.

To oświetlenie zapewnia zarówno oświetlenie główne, jak i tylne, co pozwala na stworzenie różnych scen świetlnych w pomieszczeniu. Możliwość niezależnej kontroli oświetlenia głównego i tylnej części lampy oraz zastosowanie technologii Tunable White (od 3000K do 6500K) oraz RGB sprawiają, że można dostosować atmosferę w pomieszczeniu do własnych potrzeb i preferencji.

Plafon SMART WIFI ORbIS LED pozwala na sterowanie za pomocą dedykowanej aplikacji LEDVANCE SMART+ na urządzeniach z systemem Android o wersji co najmniej 8.0 lub iOS o wersji co najmniej 14.0. Możliwe jest również sterowanie głosowe za pomocą Asystenta Google lub Amazon Alexa, co zapewnia wygodę i innowacyjność obsługi. Dodatkowo, oświetlenie jest ściemnialne, co pozwala na regulację jasności światła.

Produkt działa w protokole sieciowym WiFi, co ułatwia jego integrację z innymi urządzeniami w systemie smart home. W zestawie znajduje się wspornik montażowy oraz śruby i kołki montażowe, co ułatwia proces instalacji.

Warto zaznaczyć, że do pełnego korzystania z funkcji sterowania za pomocą aplikacji lub głosu konieczny jest kompatybilny system sterowania domem inteligentnym. Aby obsługiwać aplikację LEDVANCE SMART+, potrzebny jest smartfon lub tablet z systemem Android o wersji co najmniej 8.0 lub iOS o wersji co najmniej 14.0. Plafon SMART WIFI ORbIS LED to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują inteligentnego oświetlenia, które można dostosować do własnych preferencji i potrzeb.