Plafon Soft Led – nowoczesne oświetlenie dla domu i biura

Minimalistyczny plafon Soft Led nie zabiera dużo miejsca ani nie dominuje nad wystrojem. Jest oświetleniem praktycznym i sprawdzającym się we współczesnych wnętrzach takich jak: kuchnia, jadalnia, przedpokój, pokój młodzieżowy, gabinet, biuro, sklep. W niedużym pomieszczeniu może służyć jako główne źródło oświetlenia, w większym być dodatkowym światłem oprócz innych lamp. Można zainstalować kilka takich plafonów np. w poczekalni lub hotelowym holu. Plafon Soft Led najlepiej sprawdza się w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych, industrialnych.

Plafon Soft Led jest zrobiony z aluminium i tworzywa sztucznego. Ma prostokątny kształt z kontrastującą kolorystycznie obudową światła. Lampa sprzedawana jest wraz ze źródłem światła w postaci żarówki LED o gwincie T8. Kolor plafonu to grafit, obudowa światła jest biała. Wymiary wynoszą: 20 × 6 cm.

Dobrze sprawdza się w otoczeniu chłodnych kolorów bieli, czerni, szarości. W dużym pomieszczeniu można zastosować kilka takich samych plafonów. Pasuje do nowoczesnych mebli.

Wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 6 cm
Waga 3.39 kg
Do pobrania