Nastrojowy krajobraz z żurawiem nada przytulnego klimatu wnętrzom

Plakat Góry ma niezwykle nastrojową wymowę, dlatego będzie doskonałym wyborem dla osób, które doceniają romantyczną stronę życia. Może z powodzeniem służyć jako obraz w salonie – jeśli oprawimy go w ramki. Równie dobrze możemy powiesić do w pokoju dziennym, sypialni, gabinecie. Sprawdzi się w pokojach hotelowych, gdzie pomoże złagodzić bezosobowość tych miejsc, nadając im przyjemnego klimatu. Pasuje do aranżacji w stylu klasycznym, eklektycznym, rustykalnym, vintage, a także nowoczesnym.

Plakat Góry został wydrukowany na bardzo dobrym jakościowo papierze, dzięki czemu jest wytrzymały i nie blaknie. Można zabezpieczyć go, oprawiając w ramkę, albo przymocować do ścian taśmą. Widniejący na plakacie górski pejzaż ze wzlatującym nad nim żurawiem, stwarza kojące wrażenie.

Kolory plakatu to: biały, czarny, granatowy, beż – można więc powiedzieć, że ma neutralne, spokojne barwy. Wymiary 50 × 70 cm.

Plakat może stać się nie tylko ozdobą naszych ścian. Dobrym pomysłem jest podarowanie go na prezent osobie, która lubi nastrojowe widoki.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 70 cm
Waga 0.12 kg
Do pobrania